Iskolai akciók

2022. szeptember 20-án és 23-án megnyitottuk iskolánk kapuját a királyhelmeci és tiszacsernyői szlovák, a királyhelmeci és nagykaposi magyar tanítási nyelvű alapiskolák tanulói előtt. Egy mindent átfogó prezentáció keretében az iskolánk iránt érdeklődők rengeteg információt kaptak a tanulmányi szakokról, a tanórán kívüli tevékenységekről, láthatták az iskola felszereltségét, így véleményt tudtak alkotni az intézményről. A tanulók tájékoztatást kaptak a megvalósult és a folyamatban lévő projektekről, amelyekben az iskola aktívan részt vesz, továbbá a duális oktatás lehetőségeiről is értesültek. Az általános iskolás tanulók kísérő tanárokkal meglátogatták a korszerűen felszerelt szaktantermeket és műhelyeket, a stílusos könyvtárat, valamint az új fodrászszalont. Mindeközben betekintést nyerhettek a különböző szakokon és szakmákon zajló tanítási folyamatba, de a tanórán kívüli foglalkozásokkal is megismerkedhettek.

 

Mindenkinek, aki részt vett a „Nyílt napokon” iskolánkban, köszönjük a látogatását, és reméljük, szeptemberben újra találkozunk.