Friss hírek - Értesítések

“Optimistábban érezném magam az ember fényes jövőjét illetően, ha kevesebb időt töltene azzal, hogy bebizonyítsa, hogy képes túllépni a természeten, és több időt töltene azzal, hogy megízlelje annak édességét és tisztelje felsőbbrendűségét.” (E.B. White)

E gondolat jegyében törekszik iskolánk a természet védelmére, és igyekszik olyan programokba bekapcsolódni, amelyek fenntartható és zöldebb gondolkodást támogató tevékenységet folytatnak. Éppen ezért 2021-ben a SEWA, a.s. szervezeten keresztül bekapcsolódtunk az elektromos hulladékok, hordozható elemek és akkumulátorok ökológiai újrahasznosításába. Iskolánk Zöld Oklevelet kapott ezért a tevékenységéért. A természetvédelem kiemelt fontosságú számunkra, mert felismertük, hogy nem vagyunk elég gazdagok ahhoz, hogy ne engedjük meg magunknak az újrahasznosítást.