Školské akcie

V decembri zažívame krásne obdobie, advent. Obdobie, keď bez ohľadu na vek sa každý cíti ako dieťa, ktoré sa nevie dočkať najkrajšieho sviatku roka, Vianoc. V tomto čarovnom mesiaci sú naše srdcia plné lásky, očakávania a ľudia sú jednoducho šťastnejší. Každý chce, aby ho obklopilo čaro sviatku a aby zažil vianočný zázrak. Práve preto sa snažíme každý rok vyzdobiť aj našu školu tak, aby sa aj žiaci, aj zamestnanci mohli vrátiť do svojich detských čias, keď zážitok z tohto obdobia bol bezpodmienečný. Zdobenia budovy teoretického ako aj praktického vyučovania sa aj tohto roku ujali naši zamestnanci, ktorí spoločnou silou a láskou k svojim žiakom a kolegom zhotovili  krásnu výzdobu, a tak vytvorili sviatočnú atmosféru. Súčasťou výzdoby je obrovský adventný veniec, ktorý sa nachádza pred budovou školy a na ktorom každý týždeň zapálime jednu zo štyroch sviečok. Pri vstupe do školy sa usmieva na nás priateľský netopiaci sa snehuliak, ale môžeme vidieť aj krásny vianočný stromček, a tak je začiatok každého dňa hneď krajší. K výzdobe patrí aj girlanda na zábradliach a drevené ozdoby, ktoré sú výsledkom práce našich šikovných majstrov. Vďaka kolektívu našej školy teda máme vianočnú náladu nielen v našich srdciach, ale aj v priestoroch našej školy.