Iskolai akciók

A karácsony ünnepének lelkiségét átélni, újra hinni a jó megérkezésében, abban az ajándékban, amit az élet által kapunk, egyre nagyobb kihívást jelent hívő és nem hívő ember számára. Ahogy közeledik a karácsony, az év legjobban várt ünnepe, egyre jobban vágyunk a szeretetre, a családi harmóniára, a boldogságra. A karácsony hangulata kötötte össze iskolánk tanárait és tanulóit, hogy méltó ünnepi programmal köszöntsük a Megváltó születését.

Először a negyedik adventi gyertya meggyújtására került sor, majd a közkedvelt bibliai vetélkedő következett. Végül az ünnepi műsorban a betlehemesek éneke, rigmusok, a kis Jézust köszöntő versek egyre közelebb hozták a régi karácsonyok hangulatát. Ezúton kívánunk iskolánk minden kedves alkalmazottjának és diákjának áldott karácsonyt és boldog új esztendőt.