Iskolai akciók

2018.október 18-án a kassai Spoločenský pavilón épületében került megrendezésre a gyakorló cégek 16. találkozója. Ezen a rendezvényen iskolánk  III. A osztályának kereskedelmi akadémia szakos tanulói is részt vettek Pollák Andrea tanárnő vezetésével. Ezen szak tanulói szintén rendelkeznek gyakorló céggel, itt mégsem mérettettek meg, csupán megfigyelőként voltak jelen.

Az egyes iskolák saját kis standot rendeztek be maguknak, ahol gyakorló cégük működését mutatták be sokszor egész komoly témákat érintve. A résztvevők nagyon kedvesek és barátságosak voltak. Az egész rendezvény rendkívül színvonalas volt, melynek bizonyítéka többek között az is, hogy a diákok több nyelven is bemutatták gyakorló cégükön belüli tevékenységüket. Negatívan hatottak ránk a prezentációk során előforduló kisebb hiányosságok, melyek az előadások nem megfelelő kihangosításában és helyszínében mutatkoztak meg. Látogatásunk eredményét tekintve szerencséseknek érezzük magunkat, hogy részt vehettünk ezen a rendezvényen, hiszen sok tapasztalatra tettünk szert. Bízunk abban, hogy a jövőben saját gyakorló cégünkkel mi is kiválóan képviselhetjük majd iskolánkat.