Iskolai akciók

 „Vigyázz a testedre!  Ez az egyetlen hely, ahol élhetsz.” 

Jim Rohn

Április 13-án a Rákellenes Liga immár 22. alkalommal szervezett országos pénzgyűjtés a rákos megbetegedésben szenvedők számára.

A Rákellenes Liga egy nonprofit, országos szinten működő jótékonysági szervezet, melynek célja nemcsak a klinikai és kutatási projektek pénzügyi segítése, valamint az onkológiai betegek és családjaik aktív támogatása, hanem a daganatos megbetegedések megelőzését szolgáló képzési tevékenységekkel megszervezése és működtetése.

Napjaink vezető betegsége majdnem minden családot érint, ennek megelőzése céljából rendezett iskolánk is egy sport és oktatási eseményt, amellyel a sport fontosságára és a helyes táplálkozásra szerettük volna felhívni diákjaink figyelmét.

A rendezvénynek négy programeleme volt:

  • Boot camp Helmeczi Tiborral
  • Jóga Muszka Gabriellával,
  • labdarúgás,
  • Blanár Gabriella lelkész és mentálhigiéniai szakember előadása saját harcáról ezzel az alattomos betegséggel.

Ezúton is szeretnénk vendégeinknek megköszönni, hogy elfogadták meghívásunkat, és közösen szebbé tudtuk tenni 2018. péntek 13-át.