Iskolai akciók

Bodrogközi és Ung-vidéki Kulturális Központ, valamint Nagytárkány község önkormányzatának együttműködésével idén október 21-én került megrendezésre, Nagytárkány utcáin a már hagyománnyá vált Márton-napi Libagaliba.

Ezen a színvonalas rendezvényen, minden éven iskolánk is képviselteti magát. Habár idén az időjárás nem nagyon kedvezett, programunk mégis felkeltette a vendégek figyelmét. Kekeš Marek III.A osztályos tanulónk segítségével bemutattuk és működésbe hoztuk  lego robotjainkat és autóinkat. Ezenkívül nagy sikere volt a hordozható CNC gépünknek, illetve a drónnak.

Körmöndi és Babos mesternőink segítségével diákjaink külön erre az alkalomra praktikus dolgokat varrtak, melyeken a liba és az ősz motívumai jelentek meg. Az iskolánkon működő gyakorló cég biztosította e kis termékek eladását.

Reméljük, hogy a következő libagalibának is hasonló sikere lesz, mint amelyet ezen az éven rendeztek.

Mgr. Enikő Pogányová, ZRPV