Iskolai akciók

A Metro nagykereskedés támogatása mellett, immár második éve vesz részt iskolánk a gyakorló cégek bemutatkozóján. Idén 2017.október 20-án a kassai Közösségi Ház rendezvényközpontban került megrendezésre a találkozó. Iskolánkról a III.OA kereskedelmi akadémia tanulói vettek részt a rendezvényen, Pollák Andrea tanárnő vezetésével. Ezen szak tanulói szintén rendelkeznek gyakorló céggel, itt mégsem méretettek meg, csupán figyelőként voltak jelen.

Az egyes iskolák saját kis állomást rendeztek be, ahol gyakorló cégük működését mutatták be, sokszor egész komoly témákat érintve. A résztvevők nagyon kedvesek és barátságosak voltak, az oda látogatók mindent kipróbálhattak. Az egész rendezvény nagyon színvonalas volt, a diákok több nyelven is bemutatták gyakorló cégükön belüli tevékenységüket.

Nagyon szerencsések vagyunk, hogy részt vehettünk ezen eseményen, és bízunk benne, hogy a jövőben, majd mi is reprezentálhatjuk iskolánkat saját gyakorló cégünkkel.