Iskolai akciók

dav

Immáron 10.alkalommal került megrendezésre az iBOBOR országos informatikai verseny, melybe már hagyományszerűen iskolánk is bekapcsolódott. Idén összesen 62981 diák regisztrálta magát a versenyre 921 iskolából. A versenybe nemzetközi szinten 35 országban rendezik meg, viszont a diákok mindig egy adott országon belül méretettnek meg. A versengés két kategórián belül folyik: SENIOR és JUNIOR.

A verseny kiértékelése:

  • SENIOR kategóriában november 7-én összesen 4354 diák versenyzett, iskolánkról 12 tanuló kapcsolódott be a feladatok megoldásába. A legeredményesebbek: Pankulics Zsolt IV.B osztályos tanuló és Loreta Siriková IV.A osztályos tanuló
  • JUNIOR kategóriában november 8-án összesen 8179 diák versenyzett, iskolánkról 9 tanuló kapcsolódott be a feladatok megoldásába. A legeredményesebb Sabó Dominik az I.A osztályból

Iskolánk összesített eredménye: