Iskolai akciók

2016.október 20-án iskolánk második és harmadik osztályos, kereskedelmi akadémiás tanulói Ing. Pollák Andrea tanárnő vezetésével részt vettek a gyakorlócégek nemzetközi találkozóján, melyet immáron 14.alkalommal rendeztek meg Kassán a Közösségi Csarnokban. A kiállításon szlovák, cseh és lengyel iskolák gyakorlócégei képviselték magukat teljes kínálatukkal. A gyakorlócégek között voltak amelyek az gészséges életmóddal foglalkoztak és tanácsadással is szolgáltak. Minden iskola egy prezentáció keretén belül mutatkozott be, melyből nem hiányzott a humor és a közvetlenség sem. Egyes cégek kisebb versenyekkel is kedveskedtek a látogatóknak. A gyakorló cégek között a Moy – Ko Egészség és szépség központ nyerte el a legjobbak díját. Bízunk benne, hogy a 2017/2018-as tanévben iskolánkon működő gyakorlócégek is méltán képviselik majd iskolánk nevét.