Iskolai akciók

dsc_5569 A királyhelmeci szüreti ünnepség mostanra már a város kulturális életének elengedhetetlen részévé vált. Idén iskolánknak ismét lehetősége nyílt részt venni és bemutatni az általunk kínált szakokat. Igazán nagy érdeklődést váltott ki a fodrászaink által létrehozott bemutató.

A látogatóknak lehetőségük volt kipróbálni tanulóink tudását, akik bárkinek készítettek frizurát kívánság szerint.

Az elektroműszerészeink is elkápráztatták az érdeklődőket, különösen a fiatalabbakat. Tanulóink legóból készített robotokat és járműveket mutattak be. Természetesen a további szakok is képviseltették magukat. Az ekonómusaink pedig szívesen válaszoltak az érdeklődők iskolánkkal kapcsolatos kérdéseire. Örülünk, hogy mi is részesei lehettünk a városunk által szervezett szüreti vásárnak, s reméljük , hogy ez már igazán hagyománnyá válhat.