Iskolai akciók
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A Tudományos Diákköri Szaktevékenység (SOČ) 38. évfolyamának körzeti fordulójára 2016. április 1-én került sor a nagymihályi műszaki szakközépiskolán. A versenyzők hivatalos benevezése 9:30 és 10:00 óra között zajlott, az egyes szakágazatok pedig 10:00 és 14:30 között mutatták be pályamunkáikat. Ezt követte a verseny kiértékelése 15:00 óráig.

Iskolánkat Kasko Štefan III.B osztályos és Szedlák Marek II.A osztályos tanulók képviselték  a „ Programozható robot“ nevű munkával. Bodnár Gabriel a IV.B osztályos tanuló a „Repülő drónt“ mutatta be, nem kis érdeklődés kíséretében.

            Diákjaink  mind szakmailag, mind pedig mentálisan nagyon felkészültek voltak. Ezúttal is bebizonyosodott, hogy tanulóink pályamunkái alkalmasak a továbbjutásra, így  a szakmai zsűri  hatátozata alapján tovább is jutottak a kerületi fordulóba.

A Tudományos Diákköri Szaktevékenység (SOČ) 38. évfolyamának kerületi fordulójára 2016. április 8-án került sor a kassai Közlekedésgépészeti Szakközépiskolában. A verseny ezúttal is a körzeti fordulóhoz hasonló program szerint zajlott.

Iskolánkat Paľová Veronika, Lišócka Patrícia „A Bodrogköz mezőgazdaságának fejlődése a termőföld religiozitását figyelembe véve“ című munkával, Kasko Štefan és Szedlák Marek a „ Programozható robot“ nevű munkával képviselték. Bodnár Gabriel a„ Repülő drón munkájával nem utazhatott velünk, mivel egy másik, külföldi iskolai rendezvényen vett részt . Diákjaink  munkáikat magas színvonalon mutatták be, azonban a szakzsűri másokat juttatott tovább.

Köszönet jár a diákokat  felkészítő tanárainkak is, Jánošík Zoltán tanár úrnak és Dóczi Gábor  szakoktató úrnak a diákok irányításáért, értékes tanácsaikért és nem utolsó sorban a biztatásért és bátorításért.