Iskolai akciók

image0052016.március 10-én iskolánk harmadéves tanulóival részt vettünk az „Autoopravár Junior Castrol 2016 ” címmel megrendezett verseny körzeti fordulóján. A versenyt a szakközépiskolák gépkocsi szerelő szakos diákjai részére rendezik, melynek ezen szakra specializálódó kassai szakközépiskola ad otthont.

A versenynek két fordulója van:

  1. elméleti rész: online teszt
  2. gyakorlati rész: képek, sémák felismerése.

A megmérettetésen összesen hat középiskola húsz diákja vett részt a következő városokból: Kassa/ Košice/ , Rozsnyó /Rožňava/ , Igló /Spišská Nová Ves/, Homonna /Humenné/, Tőketerebes /Trebišov/, Királyhelmec/ Kráľovský Chlmcec /.

Iskolánk diákjainak a versenyen elért eredménye átlagosnak mondható, ezért szeretnénk további hasonló versenyeken részt venni és ezzel is tapasztalatokat gyűjteni.

Összesített eredmények:

  1. helyezett: ROMAN Olexander      –   64 pont
  2. helyezett: MÁRTON Štefan –    54 pont
  3. helyezett: ONDIK Tibor              –    47pont.