Školské akcie

DSC_033627. novembra 2015 sa budúci maturanti IV.B triedy posunuli o krôčik bližšie ku skúške, ktorou zakončia štúdium na našej škole. Študentom študijných odborov mechanik elektrotechnik a obchodná akadémia pripla zelené stužky nádeje za účasti riaditeľa školy Ing. Ivana Beňa a ich pedagógov, triedna učiteľka Mgr. Beáta Csatlósová. Slávnostný obrad sa konal v priestoroch Strednej odbornej školy – Szakközépiskola v Kráľovskom Chlmci. Okamihy napätia, či všetko dobre dopadne, očakávanie v očiach rodičov, príbuzných a kamarátov, to všetko prispelo k výnimočnosti tohto piatkového večera. Smiech, slzy dojatia, častušky dotvorili nezabudnuteľnú atmosféru dňa s veľkým “D”.

Zelené stužky študentov nielen zdobia, ale i zaväzujú. Pripomínajú im, že sa blíži chvíľa, v ktorej preukážu svoju zodpovednosť voči sebe i tým, ktorí ich štyri roky pripravovali na skúšku dospelosti.

Maturantom želáme, aby dokázali zmobilizovať všetky svoje sily a už v marci “zabojovali” v externej časti maturitnej skúšky. Taktiež im prajeme veľa energie a chuti do učenia do internej časti, ktorá sa bude konať v máji 2016.

Človek sa líši od iných tvorov tým, že vie rozprávať, vie myslieť, vie cítiť. Vy, maturanti, pridajte k tomu, že dokážete prekonať samého seba, svoj strach. Smelo sa postavte k zelenému stolu a ukážte, čo sa vo Vás skrýva.

Mechanik elektrotechnik

Bodnár Gabriel

Fedor Róbert

Füstös Gabriel

Gönczi Attila

Gyüre Dávid

Horňák Csaba

Kaško Zsolt

Lipán Csaba

Lukáč Karol

Nagy Sándor

Novák Erik

Peštik Ladislav

Sápos Patrik

Šiška Gabriel

Obchodná akadémia

Bók Attila

Eštefánová Zuzana

Pankulics Ján

Sallai Erik

Szatmáriová Bianka