Iskolai akciók

DSCN16072015. november 11-12. között iskolánk két diákja: Németh Gábor és Kendy László vett rész az eperjesi technikai szakközépiskola által meghirdetésre kerülő „Fiatal mesteremberek“ c. vetélkedőn, kőműves szakmában. A verseny elméleti és gyakorlati részének teljesítése után diákjaink hét csapatból az ötödik helyen végeztek, ezzel továbbjutva a Skills Slovakia országos döntőjébe, amely Nyitrán kerül majd megrendezésre. Az eperjesi versenyre a következő szakközépiskolákból érkeztek diákok: Prešov/Eperjes/, Michalovce / Nagymihály/, Humenné /Homonna/, Poprad /Poprád/, Košice /Kassa/, illetve a lengyel Tarnowából. Tanulóink nagyon felelőségteljesen álltak a versenyhez. A jó helyezés mellett még számos, értékes ajándékot kaptak, de legfőképp tapasztalatot gyűjthettek. A fordulók közötti szabadidőben Eperjes városának történelmi nevezetességeivel ismerkedtek meg, illetve az iskola kollégiumának életében vettek részt.