Školské akcie

WP_20150423_092Každoročne si 22. apríla pripomíname Svetový deň Zeme. Aspoň tento deň by sa mali ľudia odhodlať pre ňu niečo pekné, užitočné a prospešné urobiť. Keby  každý z nás minimálne jeden deň v roku obetoval našej Zemi, hneď by sa nám žilo lepšie.

Naša škola sa zapojila do projektu „Vyčistime si Slovensko“, pretože žiakom a pedagógom našej školy záleží na zvyšovaní kvality životného prostredia, v ktorom žijeme. Pracovných aktivít sa zúčastnili žiaci III.A, III.B triedy (mechanik -elektrotechnik) a jeden žiak z II.B triedy.

V spolupráci s mestom Kráľovský Chlmec, ktoré nám zabezpečilo vrecia na zber, sme vyčistili lokalitu na kopci v našom meste.

Výroba plagátov

Kreativite sa medze nekládli. Niektoré triedy vytvorili plagáty s tematikou Dňa Zeme, ktoré sú vystavené na chodbe školy.