Iskolai akciók

images2014. október 15. és 2015. február 15. között iskolánk diákjainak lehetőségük volt bekapcsolódni a Vissza a könyveket az iskolába! elnevezésű versenybe. A versenyt az ABC internetes könyváruház Pozsony Megyei Önkormányzatával és az Ikar kiadóval közösen indította négy évvel ezelőtt azzal a céllal, hogy a fiatalokat olvasásra ösztönözze.

A versenybe iskolánk diákjai is bekapcsolódtak, akiknek egy könyvet kellett elolvasniuk, majd élményeiket kell egy fél A4-es oldalon leírniuk, elektronikus formában elküldeniük és így bekerülhettek egy online sorsolásba.

 

Idén a versenybe a következő diákok kapcsolódtak be:

 

Diana Holováczová (II.A) –   Jeffrey Cercher: Pomsta,Jeffrey Cercher – Spomínaš si?

Lýdia Bundzáková (III.A) – Ľudo Zúbek: Jar Adely Ostrolúckej;

Estera Župčanová (III.A)- Honoré de Balzac: Otec Goriot, Rexanné Becnel: Naučím ťa milovať;

Ján Pankulics (III.B) – A. S. Exupery: Malý princ.

 

Az idén nem volt szerencsénk, de bízunk benne, hogy jövőre még több szenvedélyes olvasót találunk majd.