DSC_0099December ötödikén a hagyományokhoz híven meglátogatta iskolánkat a Mikulás, kedves segítőtársaival együtt. Sorra járta az iskola tantermeit, helyiségeit, tanácstermeit azzal a nem titkolt szándékkal, hogy diákokat, tanárokat, iskolai alkalmazottakat, mindenkit megajándékozzon.

Ebben a fárasztó tevékenyégben nagy segítséget nyújtottak neki kísérői, az angyalkák és az ördög. Az ajándékok nagy részét az iskola Diáktanácsa készítette, valamint iskolánk tanulói a   gyakorló vállalkozás tanóra keretében.

A Szent Miklós-nap már az advent jegyében telt, és a karácsonyi ünnepek hangulatát vetítette előre. Ennek a készülődésnek a karácsonyi műsor lesz majd a fénypontja. Az adventi időszak alatt több program is vár még ránk, hogy az iskolában is érezhessük a karácsonyvárás varázsát.

 

[justified_image_grid ng_gallery=58]