210520140542014. május 21-én a kassai technikai szakközépiskola negyedik alkalommal szervezte meg a „Fiatal építész” nevű versenyt. A szakmai vetélkedőn hét csapat vett részt, a csehországi Ostraváról érkező versenyzőkön kívül a nagyrőcei (Revúca), az iglói (Spišská Nová Ves), a dobsinai (Dobšiná), a bártfai (Bardejov) a kassai és a királyhelmeci szakközépiskolák diákjai mérték össze tudásukat, tehetségüket.

A verseny társszervezője a Wienerberger – Szlovák Téglagyár Kft. aranyosmaróti (Zlaté Moravce) vállalata volt.

A legsikeresebb fiatal építészeknek a bártfai szakközépiskolások bizonyultak, második helyen az ostravai csapat végzett, a harmadik helyet pedig a kassai technikai szakközépiskola szerezte meg.

Iskolánkat a II.E osztály diákjai Zoltán Kiss és Viliam Rontó képviselték, akik negyedikek lettek.

A sikeres helytállásért és iskolánk példás képviseletéért mindkét diákunknak köszönet és elismerés jár.

[justified_image_grid facebook_id=136041103096058 facebook_album=775322062501289]