Sportrendezvények

1911613_730064290360400_1482932227_nA sport több szempontból is figyelemre méltó dolog. Azon túl, hogy egészségmegőrző szerepe van, jelentős a közösségteremtő ereje és az utóbbi időkben egyre hangsúlyosabb az örömszerző funkciója is.  Mindezek bizonyítéka a Valentín-napi röplabdatorna, melyet iskolánk már ötödik éve szervez a bodrogközi alapiskolák számára. Az idén február 28-án került megrendezésre a már hagyománynak számító sporttalálkozó, mely ezúttal is elsősorban a jókedv és az önfeledt szórakozás forrása volt a pályán és azon kívül. A torna nem csupán nagyszerű sportteljesítményeket hozott. Ez a nap a játék és a mozgás örömét jelentette, továbbá izgalmas mérkőzéseket, melyek során nagyszerű egyéni teljesítmények születtek, és jóízű szakmai beszélgetések és tapasztalatcsere folyt. Amint azt iskolánk igazgatója búcsúbeszédében megjegyezte, ez a torna már nevében jelzi, hogy a barátság és a szeretet szellemiségében született.  Hisszük, hogy a találkozón részt vevő kilenc csapat sem gondolja ezt másként.

Iskolánk a jövőben sem szeretné megszakítani a Valentín-napi röplabdatorna hagyományát, sőt ehhez hasonló szellemiségű sport- és egyéb rendezvények megszervezését tervezi.

 

A VALENTÍN-NAPI RÖPLABDATORNA 5. ÉVFOLYAMÁNAK EREDMÉNYEI:

 

A körmérkőzések eredményei:

A csoport

Bodrogszerdahelyi SZTNY AI – Sárospatak

2:0

SOŠ-Szakközépiskola – Sárospatak

1:2

Bodrogszerdahelyi SZTNY AI – SOŠ-Szakközépiskola

2:0

 

B csoport

Nagytárkányi MTNY AI – Királyhelmeci MTNY AI

2:1

Nagytárkányi MTNY AI – Tiszacsernői MTNY AI

2:0

Királyhelmeci MTNY AI – Tiszacsernői MTNY AI

2:0

 

 C csoport

Királyhelmeci SZTNY AI – Tiszacsernői SZTNY AI

2:0

Szomotori MTNY AI – Tiszacsernői SZTNY AI

0:2

Királyhelmeci SZTNY AI – Szomotori MTNY AI

2:0

 

Az elődöntő eredményei:

Királyhelmeci SZTNY AI – Nagytárkányi MTNY AI

2:0

Királyhelmeci MTNY AI – Bodrogszerdahelyi SZTNY AI

1:2

 

A III. helyért játszott mérkőzés eredménye:

Nagytárkányi MTNY AI – Királyhelmeci MTNY AI

1:2

 

Az I. helyért játszott mérkőzés eredménye:

Királyhelmeci SZTNY AI – Bodrogszerdahelyi SZTNY AI

2:1

 

[justified_image_grid facebook_id=136041103096058 facebook_album=730063823693780]