Zöld szalag – a remény szimbóluma

DSC_05812014. január 17-e kivételes nap volt a IV.A osztály életében, ugyanis ezen a januári délutánon tűzték fel iskolánk végzőseinek a reményt jelentő zöld szalagot, az érettségi előtt állók szimbólumát. Az ünnepélyen megjelentek családtagjaink, rokonaink, tanáraink és barátaink. A vendégek köszöntése után következett  a szalagfeltűzés hivatalos része. A megható ünnepi beszédek ráébresztettek bennünket a helyzet komolyságára. Osztályfőnökünk, Szabó László mérnök úr mindannyiunknak feltűzte a zöld szalagot, a csasztuskák felolvasása után következett a pohárköszöntő, mely életünk eme szép pillanatának a megkoronázása is volt. Nem maradhatott el természetesen az ünnepi fotózás sem, majd osztályfőnökünkkel, iskolánk igazgatóhelyettesével Mgr. Blaško Évával és Molnár úrral, ezen értékés pillanatok megörökítőjével ünnepi vacsorára indultunk egy közeli étterembe.

Köszönjük mindenkinek, aki jelenlétével megtisztelte ünnepélyes szalagfeltűzésünket, mi pedig reméljük, hogy az érettségi vizsgán nem okozunk csalódást.

 

[justified_image_grid facebook_id=136041103096058 facebook_album=707563635943799]