A fodrászok szakmai versenye

S1100023Iskolánkon már hagyomány, hogy minden éven megrendezzük a fodrászok szakmai versenyét.  Erre idén 2013. november  22- én került sor, ekkor zajlott ugyanis a fodrászok bemutatója, melyen lányaink összemérhették tudásukat, ügyességüket és kreativitásukat.  A versenyzők négy kategóriában bizonyították  rátermettségüket:

 –          esküvői frizurák

–          őszi–téli frizurák

–          nemzetközi frizurák

–          a jövő frizurái

 A versenymunkák elkészítése után következett a hajköltemények bemutatása. A fodrászok kreációit iskolánk diákjai és pedagógusai is megtekinthették.  Ezután az iskola igazgatóhelyettese Mgr. Eva Blašková  valamint a gyakorlati oktatást vezető mesternők értékelték a munkákat. A legjobbakat értékes ajándékkal jutalmazták.

 A verseny győztesei és a nyertes frizurák:

 1. Kállai E.      I.D   Jéghercegnő frizura

2. Csorba N.   I.D    esküvői frizura

3. Balog R.      III.D  őszi–téli frizura

 Az idén is sor került Az iskola igazgatójának díja átadására, melyet most Balog Evelin, a III.D  osztály tanulója vehetett át.

 

[justified_image_grid facebook_id=136041103096058 facebook_album=685886564778173]