Školské akcie

1291618_644251558941674_1806926668_oV dňoch 20.-22. septembra sa konal v meste Medzibodrožský kultúrny festival, ktorý bol zároveň sviatkom vinobrania i Dňom mesta.

Trojdňový festival ponúkol množstvo programov pre zábavuchtivých. Podobne ako minulý rok, aj  teraz sa tejto farebnej plejády zúčastnila aj naša škola. Náš stánok sme postavili vo vestibule s neskrývaným cieľom – aby návštevníci získali prehľad  o tom, čo ponúka naša škola. Usilovali sme sa  podať obraz o takej inštitúcii, ktorá má v regióne  budúcnosť, kde urobíme všetko pre to, aby naši absolventi vedeli profesijne obhájiť svoje miesto a vedeli sa  prispôsobiť dynamickému rozvoju spoločnosti.  V tomto znamení si návštevníci mohli pozrieť výrobky stolárskej dielne – poličky, stojany na kvety, kovové ozdobné predmety vyrobené  obrábačmi kovov, elektromechanikmi  zhotovené prístroje a zariadenia alebo využili finančné služby a rady obchodnej akadémie. Záujemcovia si tiež mohli prezrieť prácu murárov, kaderníčok, okrem toho, kto mal chuť, mohol si spolu s našimi študentmi vyskúšať pletenie košíkov z papiera a upliesť si tak svoj vysnívaný košík či veniec. 

S takýto bohatým programom očakávame každého návštevníka  aj na budúci rok.